15,00€ brutto/h

Mechanik samochodów ciężarowych praca Holandia od zaraz, Zaltbommel

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Zaltbommel
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 01-02-21
  • Długość umowy: kontrakt
  • Opublikowany: 25 stycznia 2021 11:11

Firma z Zaltbommel poszukuje doświadczonych mechaników samochodowych do pracy w Holandii przy naprawie pojazdów ciężarowych. Oczekiwana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Agencja Job Service – Kalisz (nr Cert. 4553) poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku: mechanik samochodów ciężarowych. Praca w Holandii u jednego z naszych klientów zagranicznych.

Chcesz zdobyć zatrudnienie w ciekawej i pełnej wyzwań stabilnej firmie holenderskiej? Jeśli tak to zapoznaj się ze szczegółami tej oferty pracy!

Zakres obowiązków:

przerabianie samochodów ciężarowych na lawety
prace monterskie przy elementach nadwozia
Oczekujemy od Ciebie:

dyspozycyjności do podjęcia pracy na dłuższy okres czasu (nawet powyżej 12 m-cy z możliwością korzystania z urlopów)
wiedzy z zakresu mechaniki samochodów ciężarowych
doświadczenia jako mechanik samochodowy i chęci dalszego rozwoju swoich kompetencji zawodowych
umiejętności współpracy z innymi pracownikami
dokładności i zaangażowania w wykonywanej pracy
umiejętności korzystania z literatury technicznej
znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
posiadania prawa jazdy kat. B (ze względu na dojazd do pracy samochodem służbowym)

Oferujemy:

pełne wdrożenie i instruktaż na stanowisku pracy oraz wsparcie w dalszym rozwoju kompetencji zawodowych
pracę w systemie jednozmianowym w międzynarodowym środowisku
przyjazną atmosferę w zgranym i zaangażowanym zespole
możliwość podjęcia dłuższej współpracy
legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
cotygodniowe wynagrodzenie przelewane bezpośrednio na konto bankowe
zakwaterowanie (z dostępem do Internetu)
zagwarantowany transport do pracy oraz ubezpieczenie zdrowotne
dodatek wakacyjny doliczany do wynagrodzenia
opiekę koordynatora w miejscu pracy
możliwość wyrobienia numeru BSN na miejscu
stały dostęp do odcinka wypłat, przepracowanych godzin i pozostałych dokumentów na portalu pracowniczym

Zainteresowała Cię ta oferta? Aplikuj już teraz!

kontakt tel: ☎ +48 627570359

rejestracja online na: https://szukasz-pracy.pl/rejestracja/

Niniejsza oferta dotyczy pracy tymczasowej na terenie Holandii: Agencja Job Service – Kalisz (nr Cert. 4553). W związku z nowymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych zapoznaj się z obowiązkiem informacyjnym dostępnym pod linkiem: https://szukasz-pracy.pl/obowiazek-informacyjny-rodo/

ID ogłoszenia: 408600ab07c321d9