€ 16,14 brutto

Mechanik samochodowy oferta pracy w Holandii od zaraz, Deurne

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Deurne
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Data rozpoczęcia pracy: 14.04.2023
  • Długość umowy: do ustalenia
  • Opublikowany: 3 kwietnia 2023 00:50

Firma z Deurne poszukuje od zaraz doświadczonych mechaników samochodowych do pracy w Holandii przy naprawach, serwisowaniu autobusów elektrycznych.

Nasz klient to wielokrotnie nagradzany, innowacyjny projektant i producent bezemisyjnych autobusów elektrycznych oraz lider w branży transportu publicznego.

Chcesz dołączyć do zespołu?

Na stanowisko Mechanika Samochodowego poszukujemy dokładnych fachowców technicznych!

Miejsce pracy: Deurne

Obowiązki
Jako technik/mechanik samochodowy będziesz odpowiedzialny za przygotowanie autobusów elektrycznych. Razem z kolegami będziecie sprawdzać, czy autobusy są w idealnym stanie, zanim zostaną dostarczone do klienta. W warsztacie będziesz diagnozował, naprawiał i konserwował autobusy, a Twoimi naczelnymi wartościami będą: klienci i jakość. Idealna osoba na to stanowisko lubi pracować tak wydajnie, jak to tylko możliwe.

Będziesz samodzielnie wykonywał prace/regulacje w autobusach. Będziesz budował komponenty i systemy w autobusie, takie jak system drzwi, system klimatyzacji i system napędowy. Musisz być wyczulony na punkty wymagające poprawy i zgłaszać je swojemu przełożonemu. Będziesz ściśle współpracował ze swoimi kolegami, aby wszystkie autobusy były gotowe na czas.

Będziesz pracować od poniedziałku do piątku w systemie 2 zmianowym: 06:00-14:30 i 14:25-22:55.

Będziesz częścią innowacyjnej firmy, w której będziesz pracować z najnowszymi technologiami. Dostaniesz przestrzeń, swobodę i wsparcie do dalszego rozwoju kariery. Jeśli się wykażesz, masz perspektywę stałego kontraktu!

Wymagania dotyczące stanowiska
– Dobra znajomość języka angielskiego (język holenderski będzie dodatkowym atutem)
– Doświadczenie jako mechanik samochodowy
– Wiedza na temat sprzętu pomiarowego i testującego
– Podstawowa wiedza z zakresu elektroniki, mechaniki i hydrauliki
– Mile widziana znajomość instalacji wysokiego napięcia
– Elastyczność i dokładność
– Chęć do pracy w systemie dwuzmianowym
– Chęć rozwoju wraz z firmą
– Własny samochód na dojazdy do/z pracy

Oferujemy
– Stawka godzinowa od 16,14 € brutto i więcej (w zależności od doświadczenia zawodowego)
– Dodatek zmianowy 14% do każdej przepracowanej godziny
– Praca w czystym i cichym otoczeniu
– Holenderski kontrakt
– Ubezpieczenie zdrowotne
– Program emerytalny
– Dni urlopowe i pieniądze wakacyjne
– Dodatek kilometrowy na dojazdy do/z pracy
– Zakwaterowanie

jobs@247drive.com

ID ogłoszenia: 5106426930fd4d3d