14€

Mechanik samochodowy – praca Holandia od zaraz, Drenthe

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: De Kiel
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Data rozpoczęcia pracy: Od już i późniejsze terminy
  • Długość umowy: Stała (z możliwością przejścia na kontrakt)
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 14 stycznia 2021 00:31

M.in. na terenie Drenthe dostępna do podjęcia legalna praca w Holandii na stanowisku mechanika samochodowego. Zatrudnienie przy naprawie pojazdów marki Peugeot i Mercedes.

MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH!

Nasz klient zajmuje się importem oraz sprzedażą luksusowych samochodów osobowych marki Peugeot i Mercedes

Lokalizacja : De Kiel, Drenthe, Nederland

OPIS STANOWISKA :

– Naprawa podjazdów
– Ustalanie i usuwanie usterek
– Wykonywanie czynności regulacyjnych i naprawczych zespołów i podzespołów pojazdów samochodowych
– Montaz i demontaz części karoseii ,lamp itp

WYMAGANIA :

– Wykształcenie – Mechanik pojazdów samochodowych
– 3 lata doświadczenia w danym zawodzie
– Znajomość j.angielskiego w stopniu komunikatywnym
– Prawo jazdy B
– Własne zakwaterowanie oraz środek transportu

OFERUJEMY :

– Stałe zatrudnienie
– Stawkę godzinową 14 €
– Godziny na tydzien: 40
– Godziny nadliczbowe : Możliwe
– Zwrot kosztów podróży : Możliwe
– Pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Wyślij swoje CV na eu.tomaszrekrutacja@gmail.com z dopiskiem „MECHANIK” lub wypełnienie formularza :

www.injob.nl/pl/start1/?org=3200&functie=Automonteur&plaats=De%20Kiel,%20Drenthe,%20Nederland&recruiter=tomaszjacekgrygas@gmail.com

ID ogłoszenia: 39160002a6598c9b

Brak tagów