10,000.00

Monter izolacji termicznej-przemysłowej dam pracę w Holandii od zaraz, Rotterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Rotterdam
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: co tydzień
  • Długość umowy: nieokreślone
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 3 listopada 2020 22:24

Firma działająca w obrębie Rotterdamu poszukuje od zaraz wykwalifikowanych monterów izolacji termicznej – przemysłowej do pracy w Holandii. Oczekiwana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Opis stanowiska
Montaż jak również demontaż izolacji oraz płaszczy z blachy na obiektach przemysłowych takich jak elektrownie czy rafinerie.
W związku z dużym zapotrzebowaniem jesteśmy w stanie zapewnić stałą pracę.
Poszukujemy również blacharzy warsztatowych.
Przez cały rok posiadamy zapotrzebowanie na monterów izolacji termicznej / przemysłowej w krajach Europy Zachodniej.
Oferujemy
• Od 13 do 16 EUR netto za godzinę;
• Legalne zatrudnienie;
• Dodatkowe ubezpieczenie grupowe;
• Długoterminowe projekty;
• Wypłaty tygodniowe;
• Pomoc w załatwianiu wszelkich formalności związanych z wyjazdem;
• Zakwaterowanie na miejscu w jednoosobowych pokojach – darmowe.

Wymagania
• Certyfikat VCA/SCC
• Minimum rok doświadczenia w zawodzie
• Posiadanie własnych narzędzi(całej skrzynki)
• Znajomość różnego rodzaju technik izolacyjnych;
• Minimalna znajomość języka obcego (angielski,niemiecki);
• Mile widziany własny środek transportu

W razie zainteresowania naszą ofertą prosimy o cv na adres:

a.jarzynska@prpsolutions.eu

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 4875fa140ff84506