20,000.00

Monter izolacji termicznej – przemysłowej do pracy w Holandii od zaraz, Rotterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Rotterdam
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: co tydzień
  • Długość umowy: nieokreślone
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 18 sierpnia 2021 00:34

W Rotterdamie od zaraz aktualna propozycja pracy w Holandii na stanowisku montera izolacji termicznej / przemysłowej. Mile widziana znajomość języka obcego.

Opis stanowiska
Montaż oraz demontaż izolacji oraz płaszczy z blachy na obiektach przemysłowych takich jak elektrownie czy rafinerie.
Wymagania
• Doświadczenie min pół roku w zawodzie
• Znajomość różnego rodzaju technik izolacyjnych;
• Posiadanie własnej skrzynki narzędziowej;
• Certyfikat VCA/SCC;
• Mile widziana znajomość języka obcego
• Własny środek transportu będzie dodatkowym atutem
Oferujemy
• 13-16 euro/h netto
• Opłacamy pełne składki ubezpieczeniowe i podatkowe (brak dopłat)
• Wypłaty co tydzień
• Możliwość dodatkowego ubezpieczenia na życie (PZU)
• Za korzystanie własnego auta – firma doplaca 0.19EUR/KM
• Mieszkanie zagwarantowane i opłacane przez pracodawce (pokoje jednoosobowe)
• Przy własnym mieszkaniu – dopłata 120 euro do stawki netto

W razie zainteresowania naszą ofertą prosimy o cv na adres:
a.jarzynska@prpsolutions.eu
bądź o kontakt do naszego działu rekrutacyjnego:
+48780123016
+48534554559

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.
Administratorem zbieranych danych jest PRP Solutions. Ul. Dobrzynska 36, 09-400
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).”

ID ogłoszenia: 208611cee6957160