nie podane

Monter KG praca w Holandii na budowie przy regipsach Nijmegen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Nijmegen
  • Opublikowany: 24 lipca 2015 01:26

Agencja zatrudnienia za granicą dla firmy budowlanej z Nijmegen poszukuje monterów KG gotowych do podjęcia pracy w Holandii przy montażu płyt, gipsowaniu, szpachlowaniu etc.

Koncepcja jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą.
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926.
Od ponad 10 lat organizujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie.

Dla holenderskiego pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Monter płyt K-G / Holandia
Miejsce pracy: Holandia, Nijmegen

Obowiązki:
Montaż płyt kartonowo – gipsowych,
Gipsowanie, szpachlowanie,
Prace wykończeniowe.

Wymagania:
Dobra znajomość j. angielskiego lub niemieckiego,
Doświadczenie zawodowe min. 4 lata,
Preferowane wykształcenie kierunkowe,
Prawo jazdy kat. B i własny samochód,
Certyfikat SCC lub VCA,
Numer SoFi.
Holenderski pracodawca oferuje:
Umowę o pracę,
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Bezpłatne zakwaterowanie,
Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (dodatkowo płatne: 125% powyżej 40h, 150% w soboty oraz 200 % w niedziele)

Sposób aplikowania:

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 7355ab7c46df9ca

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: koncepcja
  • Zarejestrowany od: 25 czerwca 2015

Inne przedmioty dodane przez koncepcja

Ostatnie przedmioty dodane przez koncepcja »