8,000.00

Monter okien – praca w Holandii na budowie od zaraz, Assen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Assen
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 01.09.2020
  • Długość umowy: 31.12.2020
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2020 00:44

Na terenie Assen możliwa do podjęcia od zaraz atrakcyjna praca w Holandii na budowie dla monterów okien. Mile widziane prawo jazdy i znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym.

Monter okien ( Holandia ).

Opis stanowiska:
Monter stolarki PCV, ALU oraz fasad aluminiowych.

Wymagania:
doświadczenie w branży okiennej bądź budowlanej,
mile widziane prawo jazdy i znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:
pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
zakwaterowanie, dojazdy i dietę.

Zgłoszenia wraz z CV ( z dopiskiem monter okien ) proszę wysyłać na adres:

rekrutacja.globalm@gmail.com

ID ogłoszenia: 3885f3fa0bc07c42

Brak tagów

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Global Machinery

Ostatnie przedmioty dodane przez Global Machinery »