13.00

Monter płyt gipsowych praca w Holandii w budownictwie, Zaltbommel

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Zaltbommel
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: zaraz
  • Długość umowy: nieograniczony
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 4 listopada 2016 04:23

Firma z Zaltbommel poszukuje budowlańców – monterów płyt karton-gips gotowych do podjęcia pracy w Holandii w budownictwie przy regipsach – wykończeniach mieszkań oraz remontach.

Monter plyt gipsowyc

Aktualnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą w calej Holandii jako monter płyt gipsowych.

Opis stanowiska:
•montaż płyt gipsowych i izolacja

Wymagania:
•doświadczenie w pracy przy montażu płyt karton-gips
•komunikatywna znajomosc znajomasc jez. Holendersiego lub Angielskiego

Oferujemy:
•umowę o pracę na cały etat
•stabilną pracę na dłuższy okres czasu
•pracę od zaraz

ID ogłoszenia: 5215811e8ca45053

3 komentarze na “Monter płyt gipsowych praca w Holandii w budownictwie, Zaltbommel”

  1. ADAM MIELECKI na 18 listopada 2016 @ 11:23

    Proponuję podjęcie pracy w wymienionym zawodzie

  2. ADAM PLUTA na 28 grudnia 2016 @ 16:13

    Jestem zainteresowany ta propozycja pracy mam doswiadczenie 2 lata prosze o kontakt rozmawiam po holendersku

  3. filip kilman na 16 stycznia 2017 @ 11:27

    mieszkam w holandi mam swoja dzialalnosc vca doswiadczenie na wymienionym stanowisku samochod mieszkanie i narzedzia prosze o katakt 0622004969

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: annalisman
  • Zarejestrowany od: 27 października 2016

Inne przedmioty dodane przez annalisman

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez annalisman »