2000€

Monter płyt GK praca w Holandii na budowie przy regipsach, Groesbeek

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Groesbeek
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 10-05-2021
  • Długość umowy: nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 6 maja 2021 00:14

W rejonie Groesbeek propozycja ciekawej pracy w Holandii na budowie jako monter płyt gipsowo-kartonowych. Zatrudnienie 2021 przy regipsach ze znajomością języka angielskiego lub niemieckiego.

Obowiązki
• Wykonywanie konstrukcji.
• Mierzenie i przycinanie płyt do właściwego rozmiaru i kąta.
• Kładzenie izolacji.
• Przykręcanie płyt do konstrukcji (ściany i sufity).

Wymagania
• Doświadczenie.
• Dyspozycyjność.
• Umiejętność pracy samodzielnie jak i w grupie.
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
• Posiadanie certyfikatu VCA lub gotowość do jego zdobycia.
• Własne narzędzia podręczne.
• Prawo jazdy kat. B.
• Referencje.

Oferujemy
• 40h pracy tygodniowo.
• Długotrwałe projekty.
• Wynagrodzenie 480€-520€ netto tygodniowo.
• Darmowe zakwaterowanie.
• Narzędzia elektryczne.

i.ograbisz@haldugroep.nl
+31 24 397 75 36

ID ogłoszenia: 6556093e489cdb0d

Linki sponsorowane