500-600 € netto/tyg.

Monter rusztowań od zaraz do pracy w Holandii w budownictwie, Overijssel 2022

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Overijssel
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: nie dotyczy
  • Długość umowy: nie dotyczy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 9 stycznia 2022 09:28

Od zaraz firma z Overijssel poszukuje kandydatów do pracy w Holandii 2022 w budownictwie na stanowisku montera rusztowań.

Techvisie BV jest holenderskim biurem pośrednictwa pracy w zawodach technicznych. Od ponad 20 lat pomagamy fachowcom z całej Europy w znalezieniu atrakcyjnej i dobrze płatnej pracy na terenie całej Holandii. Poprzez współpracę z naszym partnerem Alltime Personal Service, oferujemy również zatrudnienie w Niemczech. Nasze biura stoją przed Państwem otworem.

By sprawdzić pozostałe oferty pracy zadzwoń pod +31 6 13477676 lub odwiedź www.techvisie.pl

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Przygotowanie podłoża,
Montaż rusztowań,
Dobór odpowiednich elementów konstrukcji rusztowania,
Demontaż rusztowań.

WYMAGANIA:
Przynajmniej 4 lata doświadczenia na wyżej wymienionym stanowisku,
Wykształcenie zawodowe mile widziane,
Certyfikat VCA mile widziany,
Komunikatywna znajomość języka angielskiego, niderlandzkiego lub niemieckiego,
Umiejętność czytania rysunku technicznego,
Prawo jazdy kategorii B (własne auto mile widziane).

OFERUJEMY:
Bardzo dobre zarobki płacone tygodniowo,
Pieniądze wakacyjne i urlopowe wypłacane dodatkowo,
Możliwość zaliczki już po dwóch dniach pracy,
Możliwość negocjowania stawki już po trzech miesiącach pracy,
Bezpłatne zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych z Internetem,
Ubezpieczenie zdrowotne płacone przez pracodawcę,
Pomoc accountmanagera w załatwieniu wszelkich formalności,
Odzież i sprzęt ochrony osobistej oraz elektronarzędzia,
Atrakcyjne bonusy za polecenie nawet do 200 euro za osobę.

ID ogłoszenia: 40161dc369f0a93c