od 10 Euro netto/h

Monter rusztowań praca w Holandii w budownictwie od zaraz Rotterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Rotterdam
  • Data rozpoczęcia pracy: sierpień lub wcześniej jeżeli ktoś mieszka Rotterdamie
  • Długość umowy: holenderska o pracę na rok czasu
  • Opublikowany: 24 lipca 2019 23:55

Od zaraz w budownictwie do podjęcia legalna praca w Holandii na stanowisku montera rusztowań. Zatrudnienie w rejonie Rotterdamu dla osób z kwalifikacjami.

EWL Group od 2007 roku zmienia europejski rynek pracy, oferując innowacyjne rozwiązania HR dla największych firm z kluczowych sektorów gospodarki. Dzięki doświadczeniu i kreatywnemu podejściu, jesteśmy niekwestionowanym liderem na rynku zatrudnienia pracowników z Azji i Europy Wschodniej.

Monter rusztowań- Rotterdam, Holandia

Obowiązki:

· Montaż różnych systemów rusztowaniowych- Layher, Cuplock;

· Składanie i rozkładanie rusztowań, segregacja materiału, prace magazynowe;

Oczekujemy:

· Motywacji do pracy;

· Mile widziane doświadczenie ale nie jest to warunek konieczny;

Oferujemy:

· Wynagrodzenie od 10 Euro netto/h w zależności od doświadczenia;

· Holenderską umowa o pracę;

· Zakwaterowanie w pokojach 1,2- osobowych;

· Pracę na 1 zmianę;

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu pod numerem: 695-230-863 lub 695-231-050 .

Na mocy Porozumienia z dnia 22 maja 2018 r., zawartego między Spółkami: EWLIT sp. z o.o. sp. k., EWLIT sp. z o.o., EWL Outsourcing sp. z o.o., EWO sp. z o.o. na mocy którego określono zasady współadministrowania danymi osobowymi gromadzonymi w toku wykonywanej działalności gospodarczej przez ww. podmioty, przy czym Spółka EWL S.A. jest podmiotem uprawnionym do przetwarzania danych osobowych w imieniu ww. spółek, w związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)(dalej: „RODO”), zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO informujemy, że: Współadministratorami Pani/Pana danych osobowych są spółki: EWLIT sp. z o.o. sp. k., EWLIT sp. z o.o., EWL Outsourcing sp. z o.o., EWO sp. z o.o., FWS Service sp. z o.o.

ID ogłoszenia: 2225d3705855d162

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez magdalena.koscielniak

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez magdalena.koscielniak »