31 euro/h

Monter stolarki okiennej do pracy w Holandii na budowie od zaraz w Wijchen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Wijchen
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Długość umowy: ZZP
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 25 maja 2023 01:28

Od zaraz w firmie z Wijchen do podjęcia praca w Holandii na budowie jako monter okien – stolarki okiennej. Znajomość języka angielskiego będzie wymagana.

Obecnie poszukujemy montera stolarki okiennej w Wijchen ZZP

Opis stanowiska
-montowanie stolarki okiennej i fryzów

Wymagania
-własny transport i zakwaterowanie
-doświadczenie i przy montowanie ram okiennych i fryzów
-znajomość języka angielskiego lub holenderskiego w stopniu komunikatywnym

stawka 31euro/h excl btw

Termin płatności 7 dni
Cv lub kilka słów o sobie proszę kierować na email

nederlandjobskatarzynas@gmeil.com

ID ogłoszenia: 89646f9a4c43242

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez nederlandjobskatarzynas

Ostatnie przedmioty dodane przez nederlandjobskatarzynas »