10,25 euro netto/h

Murarz dam pracę w Holandii na budowie – Amsterdam lub Veenendaal

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Opublikowany: 22 stycznia 2016 00:48

Atrakcyjna propozycja podjęcia pracy w Holandii na budowie jako murarz. Zatrudnienie za pośrednictwem agencji na terenie Amsterdamu lub Veenendaal. Doświadczenie na danym stanowisku jest konieczne.

KBTI Poland poszukuje osób do pracy w Holandii na stanowisko: Murarz
Miejsce pracy: Amsterdam lub Veenendaal
Opis stanowiska:
Wykonywanie prac murarskich

Wymagania:
Doświadczenie na podobnym stanowisku
Znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
Posiadanie podstawowych narzędzi
Oferujemy:
Pracę na dłuższy okres czasu
Zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne płatne przez pracodawcę
Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres e-mail rekrutacja@kbti.pl z dopiskiem: Murarz/Holandia/Amsterdam lub Veenendaal

ID ogłoszenia: 50856a20ecb9296a