10,25 – 11,00 euro netto/h

Murarz – Holandia praca na budowie, Amsterdam lub Veenendaal

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam lub Veenendaal
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Opublikowany: 9 lutego 2016 02:18

Poszukiwani budowlańcy – murarze do podjęcie pracy w Holandii na terenie Amsterdamu lub Veenendaal. Zatrudnienie przy murowaniu dla osób z podstawowym językiem angielskim lub holenderskim. 11

KBTI Poland poszukuje osób do pracy w Holandii na stanowisko: Murarz/Holandia/Amsterdam lub Veenendaal

Miejsce pracy: Amsterdam lub Veenendaal (Noord-Holland)

Opis stanowiska:
Wykonywanie prac murarskich

Wymagania:
Doświadczenie na podobnym stanowisku
Znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
Posiadanie podstawowych narzędzi

Oferujemy:
10,25 euro netto/h
Pracę na dłuższy okres czasu
Zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne płatne przez pracodawcę

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres e-mail rekrutacja@kbti.pl z dopiskiem: Murarz/Holandia/Amsterdam lub Veenendaal

ID ogłoszenia: 56456b9e6b40ba30