12-16 € brutto/h

Na budowie bez znajomości języka praca w Holandii od zaraz remonty-wykończenia Breda

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Breda
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 2 lipca 2020 00:37

Pracodawca z Bredy poszukuje od zaraz chętnych do pracy w Holandii na budowie. Zatrudnienie bez znajomości języka przy remontach i wykończeniach. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Breda.

Wynagrodzenie: 12 – 16 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie wykonywał prace instalacyjne, a także malował, gipsował, tapetował i kładł gładź;
  • zadaniem będzie także stawienie konstrukcji z płyt kartonowo-gipsowych, układanie glazury, podłóg;
  • prace związane z wykańczaniem wnętrz.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia na analogicznym stanowisku;
  • posiadanie umiejętności budowlanych;
  • zaletą będzie prawo jazdy kat. B;
  • pełna samodzielność;
  • wysoka jakość pracy;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy.

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie przez cały rok;
  • zakwaterowanie w cenie 390 – 470 Eur na mc;
  • umowę o pracę;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • pracę od poniedziałku do piątku (7-18) oraz w soboty (7-15).

Aplikacja:

Zgłoszenia poprzez stronę:

www.infopraca.pl/praca/pracownik-remontowo-wykonczeniowy/breda-holandia/14901451

ID ogłoszenia: 4495ede3f38daac5