+/- 360 € netto/tyg.

Na budowie oferta pracy w Holandii jako płytkarz-glazurnik od zaraz Werkendam 2019

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Werkendam
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 29 lipca 2019 13:42

Od zaraz aktualne ogłoszenie pracy w Holandii na budowie jako płytkarz-glazurnik. Zatrudnienie 2019 w Werkendam przy remontach i wykończeniach z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: płytkarz/glazurnik.

Lokalizacja: Werkendam.

Wynagrodzenie: 13 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 1.

Zadania na stanowisku:

  • kładzenie płytek na ścianach i podłogach;
  • przygotowywanie powierzchni, a w tym również usuwanie nierówności;
  • wykonywanie prac wykończeniowych.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku;
  • znajomość języka angielskiego lub holenderskiego w stopniu komunikatywnym;
  • zaletą będzie prawo jazdy oraz własny samochód.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie: 13 Eur brutto na godz.;
  • przy 40 godzinach pracy wynagrodzenie netto wynosi +/- 360 Eur po odliczeniu kosztów zakwaterowania, ubezpieczenia oraz podatków itp.;
  • stabilne zatrudnienie – 40 godzin w tygodniu od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 – 16.15 + dużo nadgodzin;
  • możliwość rozwijania się;
  • kontrakt bezpośrednio w firmie;
  • odpłatne zakwaterowanie w domach o dobrym standardzie;
  • ubezpieczenie w cenie 24 Eur na tydzień;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • możliwość odbycia kursów, które podnoszą kwalifikacje zawodowe.

Aplikacja:

Zgłaszać można się pod numerem telefonu: (0031)294287027 albo na polski numer (0048) 717 166 237.

Źródło: www.infopraca.pl/praca/plytkarz-glazurnik/werkendam-holandia/14535962

ID ogłoszenia: 9615d1cf61d7e67f