do uzgodnienia

Na magazynie odzieżowym bez znajomości języka praca Holandia 2020 od zaraz Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Długość umowy: minimum 3 miesiące
  • Opublikowany: 21 maja 2020 00:27

Możliwość podjęcia od zaraz pracy w Holandii na magazynie odzieżowym. Zatrudnienie 2020 w Amsterdamie bez znajomości języka dla magazynierów z zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Amsterdam.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie zamówień przy użyciu skanera magazynowego, a także sortowanie ubrań i dodatków, pakowanie ich, naklejanie etykiet, przeprowadzanie kontroli jakości i przygotowywanie odzieży do wysłania;
  • komunikacja odbywa się w języku polskim.

Wymagania:

  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • pełna samodzielność;
  • dokładność;
  • dostępność od zaraz na przynajmniej 3 miesiące.

Oferujemy:

  • wypłatę raz w tygodniu;
  • bardzo dobre warunki finansowe + dodatki;
  • stabilne zatrudnienie;
  • zakwaterowanie;
  • wsparcie przy organizacji transportu;
  • mało formalności;
  • holenderską umowę o pracę tymczasową;
  • transport do/z pracy, ubezpieczenie oraz odzież ochronną do pracy;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane mogą się zgłaszać poprzez stronę:

www.ottoworkforce.pl/praca/pracownik-magazynu-z-odzieza-w-amsterdamie-bez-znajomosci-jezyka-obcego/

ID ogłoszenia: 9525ea1b6b3d21a7