11,00 € brutto/h

Na magazynie odzieży bez języka praca w Holandii dla par od zaraz Zwolle

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Zwolle
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 13 grudnia 2021 13:11

Dla magazynierów aktualna od zaraz praca w Holandii. Zatrudnienie w Zwolle dla par bez znajomości języka na magazynie odzieżowym z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Zwolle.

Wynagrodzenie: 11,00 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie zamówień za pomocą ręcznego skanera oraz elektrycznego wózka paletowego;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • pracownik będzie pakował oraz sortował artykuły;
  • obsługiwanie zwrotów.

Wymagania:

  • bez języka holenderskiego z komunikatywnym j. angielskim;
  • chęć pracy na zmianie nocnej;
  • możliwość wykonywania pracy fizycznej;
  • atutem będzie prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe + dodatek urlopowy i wakacyjny;
  • stabilne i legalne zatrudnienie na podstawie kontraktu holenderskiego;
  • wypłatę raz w tygodniu na konto;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów;
  • pomoc przy załatwianiu spraw formalnych;
  • wsparcie koordynatora;
  • płatne zakwaterowanie oraz ubezpieczenie zdrowotne;
  • zorganizowanie płatnego wyjazdu u zaufanego przewoźnika;
  • możliwość zjeżdżania do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodnie do Polski.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez stronę:

www.formularz.eena.pl/CandidatesApplying/Applying?OrderId=25915

źródło: www.eena.pl/0,25915,oferta-pracy-komisjoner-order-picker-pracownik-fizyczny.html

ID ogłoszenia: 406618eb113df799