10,93 - 11,62 € brutto/h

Na magazynie odzieży bez znajomości języka Holandia praca od zaraz Bergen op Zoom

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Bergen op Zoom
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 6 marca 2023 19:15

Dla magazynierów aktualna od zaraz praca w Holandii 2023. Zatrudnienie w Bergen op Zoom na magazynie odzieży bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia pełną organizację wyjazdu.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Bergen op Zoom.

Wynagrodzenie: 10,93 – 11,62 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • ręczne sortowanie i odbieranie towarów z wykorzystaniem skanera;
  • przygotowywanie towarów do wysłania;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy.

Wymagania:

  • posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • bez języka niderlandzkiego, ale z komunikatywnym angielskim;
  • posiadanie doświadczenia w logistyce;
  • chęć podjęcia pracy o charakterze fizycznym.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zorganizowanie wyjazdu;
  • zwrot kosztów dojeżdżania do pracy dla osób, które mieszkają prywatnie;
  • wsparcie polskich koordynatorów;
  • zatrudnienie na dłużej;
  • pełny albo niepełny wymiar godzin;
  • bezpieczne miejsce pracy;
  • możliwość rozwijania się.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w Holandii mogą się zgłaszać pod numerem telefonu: +48 660 554 500

Źródło: www.olx.pl/oferta/praca/pracownik-magazynu-z-odzieza-praca-w-holandii-CID4-IDR5WSo.html

ID ogłoszenia: 100063e2b1f51b9db