10,80 € brutto/h

Na magazynie sklepu online bez języka dla par Holandia praca od zaraz Waalwijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Waalwijk
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 6 czerwca 2022 19:55

Propozycja podjęcia od zaraz pracy w Holandii  także dla par na magazynie sklepu internetowego. Zatrudnienie w Waalwijk możliwe bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Waalwijk.

Wynagrodzenie: 10,80 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie zamówień za pomocą skanera (są to: książki, ubrania, kosmetyki, telefony, tablety);
  • kontrolowanie stanu towarów na różnych etapach zbierania zamówienia;
  • pakowanie produktów zgodnie z zamówieniem;
  • przygotowywanie towarów do wysłania.

Wymagania:

  • atutem będzie posiadanie doświadczenia przy kompletowaniu zamówień (szkolenie dla osób bez doświadczenia);
  • mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  •  możliwość pracy dla par na jednej zmianie;
  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • wypłatę raz w tygodniu na konto;
  • zakwaterowanie, które jest zgodne z certyfikatem SNF;
  • dojazd do pracy na terenie Holandii;
  • ubezpieczenie;
  • pomoc polskich koordynatorów;
  • dodatki zmianowe;
  • lekką pracę z opcją awansu;
  • możliwość podjęcia pracy na dłuższy albo krótszy okres czasu.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy kierować na adres e-mail: m.kowalska@covebo.pl albo można zadzwonić pod numer telefonu: +48 77 545 75 75

Źródło: www.covebo.pl/oferta-pracy/v-001735-zbieranie-zamowien-dla-sklepu-internetowego/

ID ogłoszenia: 3556274047313729