do uzgodnienia

Na magazynie sklepu internetowego od zaraz Holandia praca bez języka Waalwijk 2020

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Waalwijk
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 20 stycznia 2020 16:30

Oferta aktualnej od zaraz pracy w Holandii na magazynie sklepu internetowego bez znajomości języka. Zatrudnienie 2020 w Waalwijk dla magazynierów z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Waalwijk.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 25.

Zadania na stanowisku:

  • praca na magazynie sklepu internetowego, który sprzedaje m.in. ubrania, kosmetyki, zabawki, książki i małe AGD;
  • kompletowanie zamówień;
  • przeprowadzanie kontroli jakości towarów;
  • przyjmowanie zwrotów, czyli wymiana jakiegoś uszkodzonego towaru na nowy;
  • przewożenie wózków z paczkami do działu wysyłki;
  • pomaganie przy rozładowywaniu ciężarówek.

Wymagania:

  • bez języka holenderskiego, ale konieczna jest komunikatywna znajomość j. angielskiego;
  • dostępność na dłużej;
  • chęć pracy w godzinach nadliczbowych.

Oferujemy:

  • możliwość wyjechania w każdy weekend;
  • bezpłatny dojazd do pracy służbowymi autami;
  • karta do telefonu pre paid;
  • wsparcie opiekuna przy wyrabianiu numeru Sofi;
  • możliwość rozwijania się;
  • zatrudnienie na dłużej;
  • atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością podwyżki;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • płatne zakwaterowanie, ubezpieczenie i transport lokalny – zaproponowane przez Agencję Pracy w Holandii;
  • wsparcie polskich rezydentów i pomoc ze strony zakładu pracy, gdzie trenerzy i prowadzący linie czy zmiany mówią po polsku.

Aplikacja:

Aplikacja poprzez formularz: https://tnsgroup.es-candidate.com/pl/jobs/form/0/295544/0/1

Źródło: https://tnsgroup.pl/zbieranie-zamowien-w-sklepie-internetowym/

ID ogłoszenia: 4955e14b043a9eca