10,75 Eur brutto/h

Na magazynie z AGD od zaraz praca w Holandii bez znajomości języka Venray 2020

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venray
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 27 marca 2020 00:05

Propozycja podjęcia od zaraz pracy w Holandii na magazynie hurtowni z AGD. Zatrudnienie przy kompletacji towaru w Venray bez znajomości języka dla magazynierów z zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Venray.

Wynagrodzenie: 10,75 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 1.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie zamówień;
  • pakowanie towarów oraz oznaczanie paczek;
  • wczytywanie towarów przy użyciu skanera ręcznego;
  • obsługa wózka EPT;
  • przestrzeganie zasad BHP, a także dbanie o porządek na magazynie.

Wymagania:

  • nie jest wymagany j. niderlandzki, ale konieczna jest znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • chęć podjęcia pracy na stałe;
  • doświadczenie na magazynie.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego koordynatora;
  • legalną pracę;
  • holenderską umowę o pracę tymczasową;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • atrakcyjny dodatek za pracę w weekendy i święta: 150% soboty oraz 200% niedziele;
  • 8,33% dodatku wakacyjnego do każdej wypłaty;
  • dodatek 35% do stawki podstawowej od godziny 21:00;
  • wypłatę raz w tygodniu;
  • zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych blisko miejsca pracy;
  • ubezpieczenie OC, od następstw nieszczęśliwych wypadków oraz ubezpieczenie rzeczy osobistych;
  • dojazd do pracy służbowym autem;
  • możliwość otrzymania firmowego samochodu oraz karty paliwowej, a do tego bonus do wypłaty za bycie kierowcą.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować poprzez stronę:

www.infopraca.pl/praca/pracownik-magazynu-z-elektronika/holandia-venray/14776589

ID ogłoszenia: 7565e665eced4086

2 komentarze na “Na magazynie z AGD od zaraz praca w Holandii bez znajomości języka Venray 2020”

  1. Marcin1981 na 31 maja 2020 @ 10:23

    Jak najbardziej odpowiada mi ta praca

  2. Witam wraz z partnerką poszukujemy pracy w okolicach schiedam mamy prywatne lokum
    Partner posiada prawojazdy lecz nie
    posiadamy transportu