10,75 Eur brutto/h

Na magazynie z elektroniką praca w Holandii od zaraz bez znajomości języka Venray

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venray
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 10 stycznia 2020 11:57

Również bez znajomości języka potrzebne od zaraz osoby do pracy w Holandii. Zatrudnienie w Venray na magazynie hurtowni z elektroniką. Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Venray.

Wynagrodzenie: 10,75 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie zamówień;
  • pakowanie towarów oraz oznaczanie paczek;
  • praca z użyciem skanera ręcznego przy wczytywaniu towarów;
  • obsługiwane wózka EPT;
  • dbanie o porządek;
  • przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania:

  • nie jest wymagany język holenderski, ale konieczny jest komunikatywny język angielski;
  • doświadczenie w pracy na magazynie;
  • chęć podjęcia pracy na stałe.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego koordynatora;
  • legalne zatrudnienie;
  • holenderską umowę o pracę tymczasową;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • dodatek za pracę w soboty oraz święta, odpowiednio: 150% i 200%;
  • od godziny 21.00 dodatek 35% do stawki podstawowej;
  • zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych;
  • ubezpieczenie OC, od nieszczęśliwych wypadków oraz ubezpieczenie rzeczy osobistych;
  • dojazd do pracy służbowym autem;
  • możliwość otrzymania firmowego samochodu oraz karty paliwowej, a do tego bonus do wypłaty.

Aplikacja:

Zgłaszać się można poprzez stronę:

www.pracuj.pl/praca/pracownik-magazynu-z-elektronika-venray,oferta,7278915

ID ogłoszenia: 9435dfd2f8b8f01a

1 odpowiedź na “Na magazynie z elektroniką praca w Holandii od zaraz bez znajomości języka Venray”

  1. Toja jatoja na 7 marca 2020 @ 12:14

    Witamy. Jestesmy z dziewczyna zainteresowani praca na magazynie gdyz wczesniej pracowalismy na ingram micro ,syncreon Tilburg,syncreon Waalwijk. Pozdrawiamy i z GÓRY Dziekujemy za Odpowiedz. 725417833