10,21 € na godz.

Na produkcji kanapek bez znajomości języka dam pracę w Holandii od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Leeuwarden
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 15 listopada 2020 12:12

Fabryka z Leeuwarden poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Holandii na produkcji kanapek. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które pracodawca zapewnia odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Leeuwarden.

Wynagrodzenie: 10,21 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca wykonywana jest przy linii produkcyjnej, gdzie zadaniem będzie przygotowywanie kanapek, tortilli, wrapów oraz innych przekąsek;
  • dbanie o higienę;
  • praca w chłodnych warunkach przy około 12 – 13 stopni Celsjusza;
  • praca zmianowa.

Wymagania:

  • bez znajomości j. niderlandzkiego, ale z średnią/dobrą znajomością j. angielskiego;
  • dostępność od zaraz na dłużej;
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia w sektorze spożywczym;
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym;
  • umiejętność dbania o higienę pracy;
  • atutem będzie posiadania prawa jazdy.

Oferujemy:

  • system bonusowy, np. bonus rekomendacyjny w wysokości 100 €, bonus dla osób, które mieszkają prywatnie w wysokości 350 €;
  • pracę na dłużej;
  • zakwaterowanie blisko miejsca pracy;
  • wsparcie kadrowo-administracyjne w j. niderlandzkim, angielskim, rumuńskim oraz polskim;
  • bardzo dobre wynagrodzenie + dodatki zmianowe.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: [ogłoszenie nieaktualne]

ID ogłoszenia: 9295fa2eccf79371