40 - 60 PLN brutto/h

Na produkcji kosmetyków bez języka oferta pracy w Holandii od zaraz Oss

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Oss
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 2 sierpnia 2021 11:59

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Holandii na produkcji kosmetyków. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Oss dla pracowników produkcji. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Oss.

Wynagrodzenie: 40 – 60 PLN brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie ręcznie zdejmował kosmetyki z taśmy transportującej, a następnie wkładał je do nowego opakowania;
  • przeprowadzanie kontroli jakości produktu;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy, a także sprzątanie zgodnie z ustalonymi zasadami higieny.

Wymagania:

  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • umiejętności interpersonalne;
  • zdolność do pracy w grupie.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w systemie dwuzmianowym;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • zapewniony transport do pracy;
  • zakwaterowanie;
  • zwrot kosztów dojazdu.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy w Holandii, proszone są o zgłaszanie się pod numerem telefonu: +48 533 766 775

Źródło: www.olx.pl/oferta/praca/vetipak-pracownik-produkcji-kosmetykow-holandia-CID4-IDKz6dW.html

ID ogłoszenia: 27160f6bf7879c2a