do uzgodnienia

Na wakacje 2017 praca w Holandii przy sprzątaniu lotniska Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Data rozpoczęcia pracy: czerwiec 2017
  • Długość umowy: 4 miesiące
  • Opublikowany: 8 grudnia 2016 01:13

Ogłoszenie tymczasowej pracy w Holandii od czerwca 2017 przy sprzątaniu samolotów i terminala na lotnisku. Oferta z Amsterdamu dla Polaków z językiem angielskim w stopniu komunikatywnym.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka
Rozpoczęcie: od czerwca 2017
Miasto: Amsterdam, Holandia
Zarobki: do ustalenia
Czas trwania zatrudnienia: 4 miesiące

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za sprzątanie wnętrz samolotów oraz dbanie o czystość na terminalu
  • dokładne zadania polegać będą na odkurzaniu powierzchni, myciu, sprzątaniu toalet, odkażaniu foteli, itp.
  • do zadań może być przydzielone również uzupełnianie asortymentu pokładowego

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • przyjazne nastawienie
  • możliwość pracy zmianowej
  • otwartość, komunikatywność
  • dostępność na wakacje od czerwca do września 2017 włącznie

Oferujemy:

  • przeszkolenie
  • legalną pracę na wakacje 2017
  • darmowy przejazd do do Holandii
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • raz na tydzień wypłaty pensji
  • wsparcie przy dopełnieniu spraw formalnych
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać poprzez poniższą stronę elektroniczną:

ID ogłoszenia: 76158489a985f89f

2 komentarze na “Na wakacje 2017 praca w Holandii przy sprzątaniu lotniska Amsterdam”

  1. Sprzataczka lotniska na 14 grudnia 2016 @ 19:14

    Witam , jestem bardxo zainteresowana wasza oferta. Mam nadzieje ze znajdzie sie dla mnie miejsce , jestem sumienna i bardzo chcialabym miec taka prace.
    Pozdrawiam i prosze o odpowiedz.

  2. prosze o kontakt kamilklimkowski0001@wp.pl