12,43€

Od czerwca praca w Holandii bez języka przy pakowaniu kosmetyków i słodyczy w Oss

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Oss
  • Data rozpoczęcia pracy: Czerwiec
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 5 maja 2022 00:54

Począwszy od czerwca 2022 na terenie Oss do podjęcia ciekawa praca w Holandii bez znajomości języka przy pakowaniu kosmetyków oraz słodyczy. Zakwaterowanie dla pracowników zapewnione będzie odpłatnie.

HOBIJ International Work Force Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7749.

Dla naszego klienta, poszukujemy chętnych kandydatów do pracy przy pakowaniu.
Start pracy: początek czerwca.
Zainteresowany? Zgłoś się już dziś!
Znajomość języka angielskiego nie jest wymagana!
Oferta dla par!

Pracodawca firma pakująca, która specjalizuje się w pakowaniu produktów kosmetycznych oraz żywności (słodycze).
Zakres obowiązków:
Pakowanie znanych i markowych produktów w magazynie:
-Praca przy linii produkcyjnej pakującej
-Składanie i układanie kartonów (różnej wielkości i kształtów)
-Pakowanie produktów do pudełek
-Układanie opakowań na taśmie oraz paletach

Praca na dwie zmiany od 6.00–14.30 oraz 14.30-23.00.

Lokalizacja: Oss
Zakwaterowanie: Oss (dojazd do pracy jest na rowerze).

Nasze wymagania:
-motywacja oraz chęci do pracy,
-zdolności manualne, zręczne wykonywanie zadań,
-świadomość jakości oraz dokładności,
-umiejętność pracy w zespole.

Co oferujemy?
Oferujemy stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski. Pomagamy w organizacji transportu do Holandii z naszym zaufanym przewoźnikiem oraz w załatwieniu wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem. Oferujemy odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne, dojazd do pracy dla osób korzystających z zakwaterowania agencyjnego. Możliwość długotrwałej współpracy, opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie i stawkę godzinową , cotygodniowe przelewy na Twój rachunek bankowy, dodatek wakacyjny i urlopowy, dodatki za prace zmianowe oraz w weekendy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV (tylko w języku angielskim z informacją PAKOWANIE OSS w tytule maila) na adres mailowy info@hobij.pl
Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Houdstermaatschappij Hobij Personeelsvoorziening BV z siedzibą w Veghel. Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016r. (RODO) na potrzeby rekrutacji. Kandydatowi/kandydatce których dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, edytowania, usuwania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego

ID ogłoszenia: 17762727f453dddf

Linki sponsorowane