do uzgodnienia

Od grudnia praca Holandia bez języka w ogrodnictwie przy kwiatach Hoogezand

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Hoogezand
  • Data rozpoczęcia pracy: od 9 grudnia 2019
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 19 listopada 2019 00:02

Pracodawca z Hoogezand szuka chętnych od grudnia 2019 do pracy w Holandii przy kwiatach (storczykach). Zatrudnienie w ogrodnictwie bez znajomości języka dla dyspozycyjnych pracowników.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Lokalizacja: Hoogezand.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od 9 grudnia 2019.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie w ogrodnictwie przy kwiatach;
  • pracę w szklarni ze storczykami, która polega na tzw. sztokowaniu, czyli umieszczanie patyków w doniczce oraz przymocowywanie ich przy użyciu klipsów;
  • zadania wykonywane są przy taśmie.

Wymagania:

  • motywacja i chęci do pracy;
  • zaleta będzie doświadczenie w pracy w szklarni na podobnym stanowisku;
  • mile widziane prawo jazdy;
  • bez znajomości języka obcego;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od grudnia 2019.

Oferujemy:

  • legalne i stabilne zatrudnienie;
  • pracę od 9 grudnia 2019 roku;
  • bardzo dobre warunki finansowe.

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta pracy w Holandii przy kwiatach, proszone są o wysyłanie zgłoszeń poprzez stronę: www.pracuj.pl/praca/pracownik-szklarni-hoogezand,oferta,7157938

ID ogłoszenia: 4205dc03b12e4f91