do uzgodnienia

Od marca 2015 Holandia praca sezonowa przy zbiorach ogórków dla par Flevoland

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Flevoland
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 16.03.2015
  • Opublikowany: 7 lutego 2015 00:31

Gospodarstwo rolne poszukuje chętnych do sezonowej pracy w Holandii przy zbiorach i okręcaniu ogórków. Zatrudnienie we Flevoland od marca 2015 ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Miejsce pracy: Flevoland

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Termin: zatrudnienie od 16.03.2015

Obowiązki:

  • Prace przy ogórkach polegające na ich zbiorze oraz okręcaniu.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy od połowy marca 2015
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego albo holenderskiego
  • konieczne jest doświadczenie w pracy przy zbiorach i okręcaniu ogórków w Holandii
  • obowiązkowość
  • dobre zorganizowanie
  • zwinność

Oferujemy:

  • umowa tymczasowa
  • legalne warunki pracy
  • pracodawca zapewnia miejsce zamieszkania
  • uczciwe zarobki zgodne z holenderskim prawem pracy
  • zapewniony dodatek na urlop
  • ubezpieczenie
  • pracodawca odprowadza składki emerytalne
  • pomoc w zorganizowaniu wyjazdu oraz przy wszelkich dokumentach niezbędnych do procesu rekrutacji

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie wiadomości zatytułowanej: „Ogórki-okręcanie-zbiór”
na adres: praca@marvelpc.eu

źródło: http://www.praca4u.net/ogorki-okrecanie-zbior-takze-dla-pary-id267040.html

ID ogłoszenia: 92854d3f7fe8924e

1 odpowiedź na “Od marca 2015 Holandia praca sezonowa przy zbiorach ogórków dla par Flevoland”

  1. ogorki krecenie zbior na 21 lutego 2015 @ 13:29

    Witam jestem zainteresowany panstwa ofertom Pracowalem przy zboiorze ogurkow 3 lata we firmie Pana Williama Rutten Posiadam doswiadczenie we zbiorach a takze od sadzenia po pielegnacje i likwidacje plant ogurkow Znam sie takze na opryskach plant jak i roznych zchorzeniach ogorkow Posiadam prawo jazdzy takrze uprawnienia na wozek widlowyMam znajomosc jezyka angielskiego jestem komunikatywny pracowitynr tel 660002474 pozdrawiam i czekam na odp

Zostaw odpowiedź do ogorki krecenie zbior