9,94 Eur brutto/h

Od zaraz bez języka oferta sezonowej pracy w Holandii przy zbiorach pomidorów Someren, Asten

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Someren, Asten
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 10 grudnia 2019 00:57

Możliwość podjęcia bez znajomości języka sezonowej pracy w Holandii przy zbiorach pomidorów. Zatrudnienie 2019 aktualne od zaraz w Someren lub Asten z zakwaterowaniem, które pracodawca organizuje odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Spmeren lub Asten.

Wynagrodzenie: 9,94 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • do zadań pracownika będzie należała pielęgnacja pomidorów, czyli obrywanie liści, okręcanie planrt oraz obrywanie pędów);
  • zbieranie pomidorów, a także tzw. likwidacja szklarni.

Wymagania:

  • dostępność do długoterminowej albo całorocznej pracy;
  • możliwość pracownia na wózkach szklarniowych – jest to praca na wysokościach.

Oferujemy:

  • legalną pracę;
  • polską umowę o pracę tymczasową;
  • polski oraz holenderski dodatek urlopowy;
  • wypłatę w Euro, które jest wyższe o około 5% przy takiej samej stawce niż na umowie holenderskiej;
  • pomoc w zorganizowaniu transportu do/z pracy na terenie kraju;
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora operacyjnego;
  • możliwość otrzymania bonusu w wysokości 200 PLN za polecenie znajomego.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres: kontakt@contrain.pl

Źródło: http://pracadlapolakow.eu/ogloszenia/holandia-praca-sezonowa-od-zaraz-przy-zbiorach-pomidorow-someren-asten-2019/

ID ogłoszenia: 5275dd6cb4a7541d