do uzgodnienia

Od zaraz dam fizyczną pracę w Holandii przy pakowaniu mięsa bez języka 2017

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 4 kwietnia 2017 02:29

Możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz kwietnia w zakładzie przetwórstwa mięsnego. Fizyczna praca w Holandii przy pakowaniu mięsa dla kandydatów bez znajomości języka.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Lokalizacja: Holandia

Termin rozpoczęcia: od kwietnia 2017

Zarobki: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • jest to praca w zakładzie przetwórstwa mięsnego
  • zadaniem pracownika będzie sortowanie i pakowanie produktów przy linii produkcyjnej

Wymagania:

  • co najmniej podstawowa znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego
  • chęć i motywacja do podjęcia fizycznej pracy
  • mile widziane osoby w przedziale wiekowym od 18 do 22 lat
  • możliwość wyjazdu do Holandii od zaraz
  • wytrzymałość i siła fizyczna
  • konieczne jest stawienie się w biurze z Helmond w celu podpisania dokumentów
  • dobry ogólny stan zdrowia

Oferujemy:

  • legalną pracę od zaraz
  • zapewnione na miejscu zakwaterowanie
  • ubezpieczenie zdrowotne dla pracowników
  • przejazdy do pracy na terenie Holandii

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych powyższą ofertą pracy prosimy o przesłanie CV z dopiskiem PRODUKCJA na adres e-mail:

info@theperfectmatch.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem +48618205550

W treści CV prosimy o wpisanie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Źródło: http://www.praca-za-granica.pl/o-621753.php

ID ogłoszenia: 93758dccfd5b9cfd