9,80 euro/h brutto

Od zaraz dam fizyczną pracę w Holandii sortowanie owoców bez języka Geldermalsen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Geldermalsen
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 11 maja 2017 01:17

Możliwość podjęcia zatrudnienia w sortowni owoców z Geldermalsen. Fizyczna praca w Holandii dostępna od zaraz dla Polaków bez znajomości języka przy pakowaniu produktów.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Lokalizacja: Geldermalsen

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba miejsc: 10

Stawka godzinowa: 9,80 euro na godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na pakowaniu oraz sortowaniu owoców – jabłek, gruszek, malin, truskawek, itp.
  • zadaniem pracownika będzie ważenie oraz kontrola jakości produktów
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie układanie owoców w skrzynkach oraz transport na inne działy
  • pracownik będzie zajmował się także załadunkiem i rozładunkiem towarów

Wymagania:

  • dostępność na dłużej
  • zaletą będzie komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • gotowość pracy na nadgodziny
  • autem będzie posiadanie prawa jazdy kat.B
  • możliwość pracy w różnych zakładach

Oferujemy:

  • pracę w w systemie zmianowym
  • dobre zarobki z szansą na podwyżkę
  • perspektywę rozwoju zawodowego
  • zatrudnienie na dłuższy okres
  • miejsce do zamieszkania od 35 do 92.50 euro za tydzień
  • zapewnione odpłatnie ubezpieczenie oraz komunikacja lokalna

Aplikacja:

Prosimy o aplikowanie poprzez formularz na stronie:

Źródło: www.tnsgroup.pl

ID ogłoszenia: 4865912321783113

2 komentarze na “Od zaraz dam fizyczną pracę w Holandii sortowanie owoców bez języka Geldermalsen”

  1. Riko Group na 23 maja 2017 @ 16:46

    Witam Państwa, czy byli by Państwo zainteresowani zatrudnieniem pracowników z Ukrainy? Po uzyskaniu wizy i formy A1 mogą oni wykonywać pracę w Państwach EU przez 90 dni. Pozdrawiam, Wasyl Tokar +380630333438

  2. Witam czy oferta jest nadal aktualna ponieważ jestem zainteresowany pracą. Obecnie znajduję się w Holandi i poszukuję pracy. Numer kontaktowy: 500-530-586. Z Poważaniem Janusz Gajda