9,87 euro/h brutto

Od zaraz dam pracę w Holandii bez języka na produkcji kanapek i tortilli

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 20 stycznia 2018 23:15

Oferujemy pracę w Holandii od zaraz na produkcji kanapek i wrapów. Zatrudnimy kandydatów bez znajomości języka do obsługi linii produkcyjnej oraz pakowania produktów.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce zatrudnienia: Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 9,87 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca na linii produkcyjnej przy produkcji przekąsek
  • zadaniem pracownika będzie przygotowywanie kanapek, zwijanie tortilii, uzupełnianie braków składników
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się kontrolowaniem jakości oraz pakowaniem gotowych produktów

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego, angielskiego lub holenderskiego na poziomie komunikatywnym
  • odpowiedzialne podejście do zadań
  • możliwość wyjazdu do Holandii na co najmniej 2 miesiące
  • chęć i motywacja do pracy

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki wypłacane raz w tygodniu
  • wsparcie konsultanta na miejscu
  • płatne ubezpieczenie dla pracowników za 22,50 tygodniowo
  • atrakcyjne dodatki za pracę zmianową oraz w weekendy
  • zamieszkanie na miejscu w cenie 91 euro za tydzień

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zachęcamy do aplikowania za pomocą formularza znajdującego się na stronie:

ID ogłoszenia: 5735a626a18cfd27

1 odpowiedź na “Od zaraz dam pracę w Holandii bez języka na produkcji kanapek i tortilli”

  1. Jestem zainteresowana ogłoszeniem. Posiadam nr. Sofi. Gotowość do wyjazdu od 01.02.2018 do 31.12.2018.