do uzgodnienia

Od zaraz dam pracę w Holandii bez języka na produkcji kosmetyków 2017 Vlijmen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Vlijmen
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 22 maja 2017 01:54

Oferta pracy w Holandii 2017 dla kandydatów bez znajomości języka. Możliwość zatrudnienia w zakładzie z Vlijmen na produkcji kosmetyków takich jak kremy, żele pod prysznic czy szampony.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce: Vlijmen, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: do ustalenia

Liczba miejsc: 7

Opis stanowiska:

  • jest to praca w zakładzie zajmującym się produkcją kosmetyków – kremów, dezodorantów, żeli pod prysznic, szamponów, odżywek, itp.
  • zadaniem pracownika będzie ustawianie na taśmie pustych opakowań w celu ich maszynowego napełnienia, zakręcanie produktów oraz kontrola ich jakości
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się etykietowaniem artykułów oraz pakowaniem do kartonów

Wymagania:

  • dostępność od zaraz na dłuższy okres
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • możliwość brania nadgodzin oraz pracy w weekendy
  • dużą zaletą będzie prawo jazdy kat.B
  • chęć i energia
  • zdolność pracy w grupie

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki z szansą na podwyżkę
  • zatrudnienie na dłuższy okres
  • perspektywę rozwoju zawodowego w stabilnej firmie
  • zapewnione przez agencję zamieszkanie, ubezpieczenie oraz dojazdy do pracy
  • wsparcie rezydentów

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, aplikować należy za pomocą formularza na stronie:

Źródło: www.tnsgroup.pl

ID ogłoszenia: 987591b6165dfeee

1 odpowiedź na “Od zaraz dam pracę w Holandii bez języka na produkcji kosmetyków 2017 Vlijmen”

  1. Kamil Glanowski na 31 maja 2017 @ 06:11

    witam jestem w stanie podjąć prace od zaraz mam 18 lat,posiadam prawo jazdy
    pracowałem przy kostce brukowej i na auto złomie rozbierałem samochody
    na części chciałbym wyjechać w celu pracy za granice
    z 2 kolegami maja 21 lat jesteśmy pracowici i zdeterminowani
    i gotowi od zaraz pracować i podjąć prace na stałe.