11,18 euro/h brutto

Od zaraz dam pracę w Holandii 2017 bez języka na produkcji wafli i ciastek Oss

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Oss
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 22 czerwca 2017 02:33

Propozycja atrakcyjnej pracy w Holandii 2017 na produkcji ciastek i wafli. Od zaraz chętnie zatrudnimy w zakładzie z Oss kandydatów bez znajomości języka przy pakowaniu artykułów.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce: Oss, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 11,18 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w firmie zajmującej się produkcją ciastek, wafli i babeczek sprzedawanych na terenie całej Holandii
  • zadaniem pracownika będzie wyrabianie ciasta oraz przygotowywanie surowców do pieczenia
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się także pakowanie wyrobów oraz kontrolą jakości

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego na poziomie komunikatywnym
  • możliwość pracy na zmiany
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • pełna dyspozycyjność
  • dokładne i staranne wykonywanie zadań
  • dużą zaletą będzie posiadanie prawa jazdy kat.B

Oferujemy:

  • zatrudnienie na stabilnych warunkach w rozwijającej się firmie
  • dobre zarobki
  • pracę na dłuższy okres
  • możliwość otrzymania zwrotu nadpłaconego podatku
  • płatne zamieszkanie oraz ubezpieczenie
  • dodatki wakacyjne i urlopowe
  • pomoc w załatwianiu spraw formalnych
  • wsparcie w organizacji transportu do Holandii
  • możliwość wyjazdu do Polski po 6-8 tygodniach pracy
  • wypłaty wynagrodzenia na konto walutowe raz na tydzień

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez formularz na stronie:

[ogłoszenie wygasło]

ID ogłoszenia: 38594ae5dd2aaa8

11 komentarzy na “Od zaraz dam pracę w Holandii 2017 bez języka na produkcji wafli i ciastek Oss”

  1. Witam , jestem młodym chłopakiem który szuka pracy aby wesprzeć swoją rodzinę . Jestem wysportowany , chetny do pracy spelniam wszystkie wymagania oprocz prawa jazdy chociaż umiem jeździć . Język angielski znam dobrze nie mam problemu z porozumieniem się z drugą osoba . Jestem zainteresowany prAca nie tylko w wakacje lecz też przez cały rok .
    Pozdrawiam.

  2. Żaneta Drzazga na 22 czerwca 2017 @ 13:00

    Jestem zainteresowana pracą w państwa firmie, obecnie przebywam na terenie Holandii

  3. Witam serdecznie mam pytanie czy możesz być głuchy pracy ? Ja jestem Głuchy chce pracy

  4. andrzej janda na 23 czerwca 2017 @ 16:35

    783625160

  5. witam jestem zainteresowany tą ofertą

  6. Witam jestem zainteresowana ofertą

  7. poszukuje prace na 5 lipca 2017 @ 14:11

    Witam ,szukam prace od zaraz ,przebywam w Oss .znam j.holenderski pozdrawiam basia

  8. Bobi Zaneta na 8 lipca 2017 @ 14:21

    Witam jestem zainteresowana ofertą s kolegom 0049/01771360220

  9. Zaneta Nadziak na 10 lipca 2017 @ 10:32

    Dzien dobry,
    Jestem zainteresowana praca na produkcji razem z kolega, Mamy juz doswiadczenie.Mieszkamy w Niemczech , znamy bardzo dobrze jezyk niemiecki, mozemy i przeprawadzic sie na teren Holandi.

    004915772373491

  10. Simonov Slobodan na 10 lipca 2017 @ 10:35

    Dzien dobry

    0049/1771360220

  11. Dominika na 10 lipca 2017 @ 16:41

    Witam,
    razem z narzeczonym jestem zainteresowana Państwa ofertą.Proszę o kontakt.
    Dziękuję i pozdrawiam.