stawki wiekowe

Od zaraz dam pracę w Holandii bez języka ogrodnictwo ścinanie kwiatów

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 6 października 2016 23:10

Aktualna oferta pracy w Holandii dla osób bez znajomości języka holenderskiego. Zatrudnienie w ogrodnictwie możliwe od zaraz dla Polaków przy kwiatach – ścinanie i sadzenie.

Stanowisko: pracownik w ogrodnictwie

Miejsce zatrudnienia: Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: stawka zależna od wieku pracownika, od 6,54 do 9,34 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika jest sadzenie kwiatów lub ścinanie ich sekatorem

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego w stopniu komunikatywnym
  • możliwość wyjazdu do Holandii od zaraz
  • dodatkowym atutem będzie prawo jazdy oraz własne auto

Oferujemy:

  • pracę w znanej firmie z mocną pozycją na rynku
  • legalne i stabilne warunki zatrudnienia
  • pomoc w wyrobieniu numeru sofi na miejscu
  • terminowe wypłaty raz w tygodniu na konto
  • zakwaterowanie płatne zapewnione przez pracodawcę
  • wsparcie rezydentów z Polski

Aplikacja:

Szanowni kandydaci zainteresowani powyższą oferta pracy zachęcamy do aplikowania poprzez formularz znajdujący się na stronie: http://www.infopraca.pl/praca/sadzenie-i-scinanie-kwiatow/holandia/13527392

ID ogłoszenia: 56657f636e5496bf

1 odpowiedź na “Od zaraz dam pracę w Holandii bez języka ogrodnictwo ścinanie kwiatów”

  1. praca przy ścinaniu kwiatów na 13 października 2016 @ 17:58

    Witam .Jest nas 3 0soby zainteresowane tą ofertą pracy.Prosimy i kontakt pod numerem telefonu 783166609 .Dwie osoby mają sofi numer .prosimy o odpowiedź