10,50/h

Od zaraz dam pracę w Holandii bez języka produkcja rowerów elektrycznych Schijndel

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Schijndel
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Długość umowy: Bez informacji
  • Opublikowany: 7 listopada 2018 00:07

Aktualna praca w Holandii od zaraz przy produkcji rowerów elektrycznych. Fabryka ze Schijndel pilnie przyjmie Polaków bez znajomości języka – oferujemy dobre wynagrodzenie, zakwaterowanie i pomoc koordynatora.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Schijndel, Holandia.

Początek pracy: od zaraz.

Zarobki: 10,50 EUR/h.

Obowiązki na stanowisku:

  • montowanie pedałów do rowerów;
  • pompowanie opon;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • przestrzeganie przepisów BHP;
  • kierownik może zlecać również inne zadania.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat.B – czynne;
  • język angielski w stopniu A2;
  • doświadczenie jako monter;
  • precyzja, dokładność;
  • sumienne podejście do obowiązków;
  • sprawność manualna.

Oferujemy:

  • dodatek rozłąkowy;
  • umowę tymczasową z możliwością przedłużenia dla najlepszych;
  • pomoc w organizacji wyjazdu do Holandii;
  • zakwaterowanie i ubezpieczenie odpłatnie;
  • możliwość wyrobienia holenderskich uprawnień;
  • pomoc w sprawach urzędowych;
  • stabilne zatrudnienie za pośrednictwem agencji.

Aplikacje:

Zachęcamy do wysyłania zgłoszeń za pośrednictwem strony:

www.pracuj.pl/praca/pracownik-produkcji-montaz-rowerow-elektrycznych-schijndel,oferta,6321224

Odpowiemy wyłącznie na wybrane przez nas aplikacje. Nie wysyłamy odpowiedzi odmownych.

Bardzo dziękujemy za wszystkie aplikacje!

ID ogłoszenia: 5935bc75da1e13dd