9,71 euro/h brutto

Od zaraz dam pracę w Holandii bez języka przy pakowaniu elektroniki 2017

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 9 marca 2017 04:41

Od zaraz możliwe zatrudnienie na produkcji urządzeń elektronicznych. Propozycja pracy w Holandii 2017 przy pakowaniu elektroniki dla osób bez znajomości języka.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 9,71 euro brutto za godzinę

Opis stanowiska:

  • praca w zakładzie zajmującym się produkcją urządzeń elektronicznych – m.in. telefonów i sprzętu do gier
  • zadaniem pracownika będzie pakowanie akcesoriów oraz układanie gotowych zestawów na paletach

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • motywacja i chęć do podjęcia zatrudnienia
  • dużą zaletą będzie posiadanie prawa jazdy kat.B

Oferujemy:

  • wysokie zarobki
  • szansę rozwoju zawodowego oraz otrzymania awansu
  • zatrudnienie w stabilnej i znanej na rynku międzynarodowej firmie
  • opiekę konsultanta na miejscu posługującego się językiem polskim
  • miejsce do zamieszkania oraz ubezpieczenie
  • transport do pracy

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeżeli zainteresowała was powyższa oferta zachęcamy do aplikowania za pomocą formularza na stronie:

ID ogłoszenia: 76558c0bff90f27d

4 komentarze na “Od zaraz dam pracę w Holandii bez języka przy pakowaniu elektroniki 2017”

  1. Jestem zainteresowany Panstwa oferta pracy! +48881774233

  2. Pastuszka Izabela na 10 marca 2017 @ 14:16

    Witam,
    poszukuję pracy dla pary na terenie Holandii. Obecnie kończymy kontrakty w zakładzie mięsnym w Vion Boxtel i nie chcemy jeszcze wracać do Polski. Oboje mamy już doświadczenie w pracy w Holandii, posiadamy sofi numery oraz prawo jazdy. Jesteśmy dyspozycyjni od zaraz.
    Dziękuję i pozdrawiam
    Izabela Pastuszka i Krzysztof Paprocki

  3. Paweł Skawicki na 13 marca 2017 @ 16:57

    Dzień dobry,
    razem z 2 znajomych (para) jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą pracy. Jesteśmy gotowi do wyjazdu od zaraz, wszyscy posiadamy prawo jazdy kat. b.

    Pozdrawiam

  4. Karolina Malojec na 20 marca 2017 @ 13:10

    Witam chciałabym posiąść pracę. Pracowałam 3lata w Holandi na różnych zakładach. Bardz mi zależy na tej pracy. Chciałabym wyjechać że znajomymi z Zofią Kieszek numer tel 505146774. Dominik Grot tel 726102193 Bardzo nam zależy na tej pracy .czekamy na odpowiec pozdrawiam .Karolina Malojec.