9,94 Eur na godz.

Od zaraz dam pracę w Holandii bez znajomości języka na produkcji kanapek Leeuwarden

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Leeuwarden
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 6 marca 2020 00:08

Fabryka z Leeuwarden szuka od zaraz chętnych do pracy w Holandii na produkcji kanapek. Zatrudnienie bez znajomości języka holenderskiego dla pracowników produkcji z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Leeuwarden.

Wynagrodzenie: 9,94 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie w kuchni, a zadaniem będzie przygotowywanie kanapek z zachowaniem wysokiej dbałości o higienę;
  • praca w chłodniejszych warunkach przy temperaturze około 12 – 13 stopni Celsjusza.

Wymagania:

  • nie jest wymagany j. niderlandzki, ale konieczna jest średnia/dobra znajomość języka angielskiego;
  • dostępność od zaraz na dłuższy czas;
  • zaletą będzie posianie doświadczenia w sektorze spożywczym;
  • możliwość pracy w systemie zmianowym;
  • przestrzeganie zasad higieny pracy;
  • zaletą będzie posiadanie prawa jazdy.

Oferujemy:

  • możliwość otrzymania bonusu rekomendacyjnego w wysokości 100 Eur oraz bonusu dla osób, które mieszkają prywatnie – 250 Eur;
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz na dłużej;
  • zakwaterowanie blisko miejsca pracy;
  • wsparcie kadrowo – administracyjne w języku polskim, angielskim, niderlandzkim i rumuńskim;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • atrakcyjne dodatki zmianowe.

Aplikacja:

Aplikacje można składać za pośrednictwem formularza na stronie:

www.sbaflex.pl/rejestracja/

email kontaktowy: praca@sbaflex.pl

Źródło: https://sbaflex.pl/oferty-pracy/przygotowywanie-kanapek/

ID ogłoszenia: 6525e4d78d17a12b