12,50/h +zakwaterowanie

Od zaraz dam pracę w Holandii bez znajomości języka pakowanie perfum w Amsterdamie 2021

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Długość umowy: 3 miesiące z opcją przedłużenia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 27 września 2021 00:59

Od zaraz z zakwaterowaniem w Amsterdamie oferta tymczasowej pracy w Holandii przy pakowaniu perfum. Ogłoszenie bez znajomości języka dla pakowaczy na okres około 3 miesięcy.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce: Amsterdam (okolice)

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 12,50 €/h brutto

Liczba miejsc: 4

Umowa: 3 miesiące

Zadania:

Tymczasowa praca polegająca na rozpakowywaniu oraz pakowaniu perfum w nowe opakowania, oraz ich foliowanie, stickerowanie. Zadania wykonywane są w szybkim tempie – oczekiwana wydajność.

Wymagania:

– dyspozycyjność na najbliższe 3 miesiące

– mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

– umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

– umowę na czas określony 3 miesiące

– atrakcyjne warunki płacowe oraz premie uzależnione od wydajności

– pomoc przy sprawach formalnych na miejscu

– wsparcie polskojęzycznego koordynatora projektu na miejscu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń na poniższy adres z dopiskiem „pakowanie perfum Amsterdam 2021”

pracujwholandii@net-c.nl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

ID ogłoszenia: 3536149035d0227f

Linki sponsorowane