10.71

Od zaraz dam pracę w Holandii bez znajomości języka w szkółce leśnej k. Tilburga

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: umowa holenderska
  • Opublikowany: 28 października 2020 22:43

Od zaraz w szkółce leśnej k. Tilburga poszukiwane osoby również bez znajomości języka do podjęcia pracy w Holandii. Zatrudnienie przy przycinaniu oraz wycinaniu drzewek (ręcznym).

Praca w szkółce drzewek
NIE MA KWARANTANNY

Lokalizacja: Biezenmortel (niedaleko Tilburga)

START PRACY: 02.11.2020

Opis stanowiska
Praca w szkółce z drzewkami polega m.in. na:
– przycinaniu oraz wycinaniu drzewek (ręcznym)
– nasadzaniu nowych
– załadunku i rozładunku

Wymagania
– mile widziane doświadczenie
– mile widziana znajomość języka angielskiego (ale nie wymagana)
– mile widziane prawo jazdy
Warunki pracy
Wynagrodzenie €10,71 brutto / godz.+dodatki
Praca w systemie jednozmianowym
Praca na zewnątrz

Zakwaterowanie i ubezpieczenie zapewnione przez pracodawcę (zakwaterowanie w domach tradycyjnych w pokoju 2-osobowym)

Panów zainteresowanych ofertą pracy proszę o przesłanie cv na adres anna@holandiajobs.pl

Kontakt tel. + 48790833585

ID ogłoszenia: 9195f9871f56086c