13,20 brutto/h +mieszkanie

Od zaraz dam pracę w Holandii dla par bez znajomości języka pakowanie pierników, Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Długość umowy: 6 tygodni
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 27 grudnia 2021 14:52

Od zaraz także dla par w rejonie Amsterdamu oferta tymczasowej pracy w Holandii przy pakowaniu pierniczków. Zatrudnienie bez znajomości języka do połowy stycznia 2022. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnia pracodawca na miejscu.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce: Amsterdam

Start: od zaraz

Umowa: na około 6 tygodni (do połowy stycznia 2022)

Liczba miejsc: 6

Wynagrodzenie: od 13,20 €/h brutto bez stawki wiekowej

Zadania:

Praca na linii produkcyjnej przy pakowaniu pierniczków i innych ciastek w ozdobne opakowania.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz na minimum 6 tygodni
  • mile widziane doświadczenie na produkcji spożywczej
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego, niderlandzkiego lub niemieckiego

Oferujemy:

  • legalną pracę tymczasową w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
  • atrakcyjne warunki płacowe oraz liczne dodatki i premie
  • bezpłatne zakwaterowanie w komfortowych mieszkaniach na cały okres umowy
  • darmowe ubezpieczenie NNW, karta SIM z holenderskim numerem telefonu, rozmówki polsko-holenderskie
  • na miejscu zapewniamy opiekę polskojęzycznego koordynatora / brygadzisty

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń na poniższy adres z dopiskiem „pakowanie pierników Amsterdam 21/22”

pracujwholandii@net-c.nl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

ID ogłoszenia: 83161ae793618f63

Linki sponsorowane