€16,00

Od zaraz dam pracę w Holandii dla spawaczy TIG w Hoogerheide

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Hoogerheide
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Długość umowy: Umowa o pracę na czas określony
  • Opublikowany: 5 stycznia 2023 00:07

Aktualne ogłoszenie pracy w Holandii w firmie przemysłowej z Hoogerheide na stanowisku spawacza TIG. Znajomość języka angielskiego będzie wymagana oraz dyspozycyjność na dłuższy okres.

Wynagrodzenie
€16,00 za godzinę

Akceptowane języki
Angielski

Branża
Techniczna

Miejsce pracy
Hoogerheide, Holandia

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
Naszym klientem jest zaawansowana firma, w której blacha produkowana jest na najnowocześniejszych maszynach do obróbki blachy. Specjalizują się w post-processingu spawów i wykańczają spaw w szlifowanej stali nierdzewnej w taki sposób, że jest on prawie niewidoczny. Produkty obejmują zakres od blachy półproduktu do gotowego produktu wraz z montażem.

Jako Spawacz TIG jesteś odpowiedzialny za spawanie elementów zgodnie z rysunkami technicznymi.
Będziesz pracować od poniedziałku do piątku na dziennej zmianie od 06:00 do 14:30. Masz możliwość pracy w nadgodzinach, za które otrzymasz dodatki.

W pierwszych dniach otrzymasz wprowadzenie, instrukcje bezpieczeństwa i szkolenia, aby poznać firmę i działania. Dołącz do tego zespołu jako Spawacz TIG!

Benefity
Płatności na czas
Płatności tygodniowe
Gwarantowane godziny pracy
Zorganizowane zakwaterowanie
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
Program lojalnościowy
Rekrutacja online
Aplikacja MyOTTO
Pomoc 24/7

Obowiązki
Spawanie cienkich blach
Wykańczanie produktów
Pomiar wyprodukowanych części
Sprawdzanie maszyn
Sprawdzanie jakości

Wymagania
Doświadczenie w spawaniu – TIG
Doświadczenie w pracy z cienkim materiałem RVS
Czytanie rysunków technicznych
Umiejętność samodzielnego wykonywania produktów wysokiej jakości
Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu
Znajomość języka angielskiego

kszczechowiak@ottoworkforce.eu

ID ogłoszenia: 51563b5423814407