11 euro/h netto

Od zaraz dam pracę w Holandii na budowie bez języka przy regipsach Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 sierpnia 2017 20:44

Od zaraz praca w Holandii przy regipsach dla budowlańców bez znajomości języka. Zatrudnienie możliwe na budowie w Amsterdamie z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Stanowisko: pracownik budowlany, regipsiarz

Miejsce: Amsterdam, Utrecht, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 11 euro za godzinę netto

Opis stanowiska:

  • praca przy zabudowie suchej będzie polegała na montażu płyt kartonowo-gipsowych
  • zadaniem pracownika będzie montowanie ścianek oraz sufitów podwieszanych
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się drobnymi pracami przy wykończeniach

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia zawodowego na analogicznym stanowisku
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • możliwość podjęcia pracy w Holandii od zaraz

Oferujemy:

  • zatrudnienie możliwe od zaraz
  • bardzo dobrą stawkę godzinową
  • darmowe lokum
  • pracę w pełnym wymiarze godzin
  • opiekę koordynatorów na cały okres pobytu
  • zatrudnienie na podstawie legalnej holenderskiej umowy

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o aplikowanie poprzez formularz znajdujący się na stronie:

ID ogłoszenia: 327598984917da3d

1 odpowiedź na “Od zaraz dam pracę w Holandii na budowie bez języka przy regipsach Amsterdam”

  1. Jestem z zawodu murarzem. Wykonczenia tez potrafie. Teraz chwilowo pracuje jako dekarz ogolnie dachy montowanie konstrukcji stalowej sufity podwieszane z plyt warstwowych obrobki z blachy i montarz plyt warstwowych