do uzgodnienia

Od zaraz dam pracę w Holandii na budowie bez znajomości języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Długość umowy: brak informacji
  • Opublikowany: 21 lipca 2016 23:53

Firma budowlana od zaraz przyjmie nowych pracowników, również bez znajomości języka. Praca w Holandii na budowie dla osób profesjonalnych, energicznych i nastawionych na cel.

Stanowisko: pracownik ogólnobudowlany.

Miejsce pracy: Holandia.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Zakres obowiązków:
zatrudniony pracownik będzie zajmował się pracami ogólnobudowlanymi na bieżąco zlecanymi przez kierownika (murowanie, tynkowanie, malowanie, hydraulika, stolarka, dekarstwo itp.).

Oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy na budowie;
  • prawa jazdy kat.B;
  • mile widziana będzie znajomość języka angielskiego na komunikatywnym poziomie;
  • dokładności i profesjonalizmu;
  • stanu zdrowia pozwalającego na wykonywanie pracy fizycznej;
  • umiejętności pracy w grupie;
  • precyzji i skupienia nad pracą;
  • przyjaznego nastawienia;
  • mile widziane osoby bez nałogów.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie wypłacane co tydzień;
  • ubezpieczenie oraz zakwaterowanie;
  • pomoc w zorganizowaniu wyjazdu;
  • dodatek wakacyjny;
  • możliwość rozpoczęcia od zaraz;
  • opcję podjęcia zatrudnienia na dłuższy czas.

Aplikacje:
Drodzy kandydaci, zapraszamy do kontaktu z jednym z biur agencji:

Opole

T: 77 460 90 77
e-mail: opole@abpraca.pl

Kielce
T: 41 344 38 16
e-mail: kielce@abpraca.pl

Lublin
T: 81 444 27 24
e-mail: lublin@abpraca.pl

Źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-ogolnobudowlany-holandia-id389023.html

ID ogłoszenia: 245790a13e4ede9

2 komentarze na “Od zaraz dam pracę w Holandii na budowie bez znajomości języka”

  1. Sebastian na 29 lipca 2016 @ 09:46

    Witam. Szukam pracy na budowie. Aktualnie mieszkam w Holandii w miejscowości Bergen op zoom. Jeżeli praca jest daleko od mojego miejsca zamieszkania jestem w stanie się przeprowadzić. Posiadam auto i prawo jazdy B. To jest mój nr. 0649743515 Pozd.

  2. dziendobry jestem budowlanicem jestem szukam racy w holandi z zakwaterowaniem