Do negocjacji

Od zaraz dam pracę w Holandii na budowie dla kafelkarzy-glazurników 2018

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Opublikowany: 27 czerwca 2018 01:21

Od zaraz aktualne ogłoszenie dam pracę w Holandii na budowie przy wykończeniach dla glazurników – kafelkarzy. Zatrudnienie 2018 przy kładzeniu płytek, fugowaniu, przygotowaniu izolacji etc.

Glazurnik lub team glazurników

Opis stanowiska:

•Dokładność oraz staranne kładzenie płytek, okładzin grysowych, glazury
•Przygotowanie gruntu pod płytki, okładziny, ect.
•Przygotowywanie izolacji
•Fugowanie

Wymagania:

•Min. podstawowa znajomość języka niemieckiego / angielskiego lub holenderskiego
•wykształcenie kierunkowe (mile widziane )
•prawo jazdy kat. B (mil widziane własne auto i podstawowe narzędzia)

Oferujemy:

• stawka do negocjacji
• darmowe zakwaterowanie
• stabilne warunki zatrudnienia

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres joanna.rodziewicz@workonpersonal.pl w tytule maila prosimy o wpisanie „glazurnik imię i nazwisko”
Kontakt telefoniczny od PN-PT od godz 08:00-16:00 pod nr Tel 514 630 888

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami).”Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

ID ogłoszenia: 6555b30f7e684880