od 10,44 Eur brutto/h

Od zaraz dam pracę w Holandii na magazynie bez znajomości języka dla par i grup Venray

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venray
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 3 marca 2019 04:42

Firma logistyczna poszukuje pracownika magazynu do pracy w Holandii od zaraz. Zatrudnienie w Venray bez znajomości języka, również dla par i grup. Zakwaterowanie odpłatnie zapewnione na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Venray.

Wynagrodzenie: od 10,44 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • obowiązkiem pracownika jest zbieranie zmówień, które napływają z całej Europy;
  • pakowanie paczek oraz ich oznaczanie;
  • wybieranie towarów i dostarczanie ich do punktu wysyłki;
  • prace ze skanerem ręcznym, które polegają na wczytywaniu towarów;
  • obsługiwanie wózka EPT;
  • dbanie o ładne ustawienie towarów oraz ich porządek;
  • przetwarzanie danych w systemie Supply Management System.

Wymagania:

  • nie jest wymagany j. niderlandzki, ale konieczna jest znajomość j. angielskiego;
  • posiadanie doświadczenia w pracy magazynowej;
  • możliwość zatrudnienia na dłużej;
  • umiejętność szybkiego przystosowywania się do nowych warunków.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie w oparciu o holenderską umowę;
  • stawkę od 10,44 Eur brutto na godz.;
  • dodatki za pracę na zmianach (dwóch i trzech) oraz w weekendy i święta: soboty płatne 150%, a niedziele 200%;
  • zapewnione zakwaterowanie w cenie od 90 Eur na tydzień od osoby;
  • ubezpieczenie OC, od nieszczęśliwych wypadków oraz osobistych rzeczy pracownika;
  • dojazd do pracy;
  • możliwość zostania kierowcą i wtedy pracownik otrzymuje firmowe auto, kartę paliwową oraz bonus do wypłaty;
  • pracę również dla par i grup.

Aplikacja:

Aplikować można poprzez stronę:

www.pracuj.pl/praca/pracownik-magazynu-venray,oferta,6660405

ID ogłoszenia: 4765c71755430431

1 odpowiedź na “Od zaraz dam pracę w Holandii na magazynie bez znajomości języka dla par i grup Venray”

  1. Stanislaw91 na 13 marca 2019 @ 14:27

    Witam jestem zainteresowany