do uzgodnienia

Od zaraz dam pracę w Holandii na magazynie bez znajomości języka Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 17 grudnia 2016 01:30

Poszukujemy osób bez znajomości języka do zatrudnienia w Tilburgu na magazynie z akcesoriami dla zwierząt. Od zaraz praca w Holandii przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: magazynier

Miejsce zatrudnienia: Tilburg, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • praca na magazynie zajmującym się sprzedażą on-line artykułów dla zwierząt, głównie karmy oraz lekarstw
  • zadaniem pracownika będzie realizacja zamówień, skanowanie towarów oraz przygotowywanie ich do dystrybucji
  • do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało załadowywanie i rozładowywanie artykułów oraz obsługa wózka elektrycznego

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • dodatkowym atutem będzie prawo jazdy kat.B
  • minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki
  • zatrudnienie na podstawie umowy na warunkach holenderskich
  • zapewnione płatne miejsce do zamieszkania oraz ubezpieczenie
  • wsparcie polskiego rezydenta na miejscu

Aplikacja:

Szanowni kandydaci zgłoszenia należy wysyłać na adres:

d.grzywna@pran.eu

W wiadomości należy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/magazynier-orderpicker-3583814.html

ID ogłoszenia: 90658546748bb928

1 odpowiedź na “Od zaraz dam pracę w Holandii na magazynie bez znajomości języka Tilburg”

  1. Witam zainteresowany ofertą .Mieszkam w Tilburgu posiadam uprawnienia i doświadczenie w jezdziemi wózkiem +31619968612