11,85 brutto/h

Od zaraz dam pracę w Holandii na magazynie Lidla (różne lokalizacje)

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Różne lokalizacje
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 8.09
  • Długość umowy: umowa stała
  • Opublikowany: 2 września 2019 00:45
  • Wygasa: 14 dni, 12 godzin

Od zaraz ciekawa oferta pracy w Holandii dla Polaków na magazynach sieci sklepów LIDL. Zatrudnienie w różnych lokalizacjach na terenie całego kraju przy kompletowaniu zamówień.

Agencja Pracy Beetsma Sp. z o.o. (nr re. APT 5169) poszukuje kandydatów do pracy w Holandii na stanowisko:

Order Picker

Miejsce pracy: Holandia (różne lokalizacje)
Termin rozpoczęcia: możliwość podjęcia pracy od zaraz

Zakres obowiązków:

– praca w magazynie Lidla, przy zbieraniu zamówień
– przygotowywanie zamówień do wysyłki
– utrzymywanie stanowiska w pracy w czystości
– praca w niskiej temperaturze

Wymagania:

– doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – dodatkowy atut
– wysoka motywacja do pracy
– gotowość do wyjazdu do pracdy za granicę na kilka/kilkanaście miesięcy
– bardzo dobry stan zdrowia
– dobra znajomość j. angielskiego
– samodzielność na stanowisku pracy

Oferujemy:

– stałą pracę za granicą
– atrakcyjną stawkę godzinową
– komplesową pomoc w załatwieniu wszelkich formalności
– ubezpiecznie, zakwaterowanie, transport
– zatrudnienie w oparciu o holenderską umowę

Osoby zainteresowane proszę o kontakt: 733-359-207

Prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Beetsma Sp. z o.o. ul. Traugutta 46/48 26-600 RADOM. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres iod@beetsma.pl.

ID ogłoszenia: 3485d6ce29e39969