do uzgodnienia

Od zaraz dam pracę w Holandii na magazynie sklepu online bez języka Waalwijk 2019

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Waalwijk
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 10 kwietnia 2019 01:14

Ciekawa oferta pracy w Holandii na magazynie przy zbieraniu zamówień w sklepie internetowym. Zatrudnienie bez języka i aktualne od zaraz w Waalwijk. Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Waalwijk.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • praca na magazynie sklepu internetowego, który sprzedaje, np. ubrania, kosmetyki, zabawki, książki, małe AGD;
  • kompletowanie zamówień;
  • przeprowadzanie kontroli jakości towarów;
  • przyjmowanie zwrotów, czyli wymiana uszkodzonego towaru na nowy;
  • przewożenie wózków z paczkami do działu wysyłki;
  • pomoc przy rozładowywaniu ciężarówek.

Wymagania:

  • nie jest wymagany język holenderski, ale konieczna jest znajomość języka angielskiego;
  • dyspozycyjność na dłuższy czas;
  • możliwość pracownia w godzinach nadliczbowych.

Oferujemy:

  • możliwość wyjechania w każdy weekend;
  • kartę do telefonu pre paid;
  • wsparcie opiekuna podczas wyrabiania numeru SOFI;
  • pracę dla solidnej firmy i możliwość rozwoju;
  • możliwość dłuższej współpracy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie z perspektywą podwyżki;
  • miłą atmosferę pracy;
  • zapewnione odpłatnie zakwaterowanie, ubezpieczenie oraz transport lokalny;
  • wsparcie polskich rezydentów oraz pomoc ze strony zakładu pracy.

Aplikacja:

Za pośrednictwem witryny: https://tnsgroup.pl/zbieranie-zamowien-w-sklepie-internetowym/

ID ogłoszenia: 4675c9d262c93b85